Kto mi poleci miejsce do spływów kajakowych ?

Kto mi poleci miejsce do spływów kajakowych ?

Orientujecie się może czy na rzece Tanew podczas spływu kajakowego można wypożyczyć kajak dla siebie?

awertoss

Posty: 7

 
Jak najbardziej możesz wziąć udział w spływie kajakowym po Tanwie sam. Będą na spływie również różne osoby a więc bez problemu nawiążesz liczne znajomości i już po krótkiej chwili nie będziesz na spływie sam.

dof77

Posty: 10

 
Przed samym spływem kajakowym po Tanwie zostaniesz poinstruowany na temat tego w jaki sposób postępować aby nic Ci się nie stało. Na pewno sobie więc poradzisz podczas tego typu spływu.

alidoli

Posty: 14

 
Po pierwsze powinieneś zapomnieć o swoich obawach ponieważ spływy kajakowe nie są wcale niebezpieczne a ryzyko wypadnięcia z kajaku jest naprawdę bardzo niewielkie.

okrzemek

Posty: 11

 
Jeśli chodzi o spływ kajakowy po Tanwie to godna polecenia jest firma: http://www.splywytanew.pl, dużo razy brałem udział w spływach organizowanych poprzez tę firmę i niezwykle je polecam.

Marioleczka

Posty: 15

 
Jeżeli nie posiadasz swojego kajaka to podczas spływu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu. Dostępnych jest bardzo wiele kajaków na których będziesz mógł pływać.

raptofil

Posty: 19

 
Sam już wielokrotnie pływałem na kajakach po Tanwie i zdecydowanie polecam Ci tę rzekę na początek. Widoki podczas pływania są rzeczywiście wspaniałe i z pewnością będziesz wspominał je poprzez długi czas.

E-GOista

Posty: 22