Jaki hotel w gdańsku

Jaki hotel w gdańsku

W ostatnim czasie też mnie kusi wyjazd do Gdańska na kilka dni. Nie byłem dawno a miasto podobno mocno się zmieniło i faktycznie sporo ciekawych miejsc można zobaczyć. Tylko nie mam pojęcia, gdzie najlepiej zanocować. Zależy mi na dobrej lokalizacji i dobrych warunkach więc najlepiej chyba jakiś hotel. Jak macie sprawdzone miejsca w Gdańsku to się podzielcie propozycjami

Kitas

Posty: 4

 
Wydaje mi się, że jeśli chodzi o noclegi w Gdańsku to dobrym wyborem będzie hotel Gryf. Świetnie przygotowany do przyjęcia gości, dodatkowo bardzo dobrze lokalizowany w centrum więc faktycznie nie będzie problemu z tym, by się tam dostać i z tego miejsca będzie się tez miało dobrą bazę na zwiedzanie miasta. Na stronie http://gryfgdansk.pl można zobaczyć dokładnie lokalizacje i ofertę.

Jasio234

Posty: 4

 
Gdańsk tak rozwinął się turystycznie, że z hotelami w centrum nie ma problemów. Zobacz sobie porównywarki cenowe i na pewno coś sensownego będziesz w stanie z tego wybierać.

Intro_69

Posty: 8

 
Faktycznie w Gdańsku jest całkiem sporo interesujących hoteli, na które będzie warto zwrócić uwagę. Z mojej strony polecam zobaczyć jak to wygląda jeśli chodzi o centrum miasta, bo tam najczęściej są te najlepsze hotele, ale jednocześnie również trzeba pamiętać, że z najwyższą ceną.

CzarnyBlant

Posty: 8

 
Trudno mu powiedzieć jaki hotel w Gdańsku obecnie będzie takim najlepszym wyborem. Ofert wydaje mi się, że jest ogólnie całkiem sporo, miasto turystycznie się rozwija więc pewnie z tych propozycji coś tam dla siebie każdy może wybrać.

majderek

Posty: 8

 
Ja właściwie niezależnie od tego do jakiego miasta się wybieram to stawiam na noclegi w dobrej lokalizacji bo doskonale wiem ile czasu można stracić na głupie dojazdy więc po prostu nie ma to sensu. Lepiej płacić nieco więcej, ale tez mieć więcej czasu na zwiedzanie.

miga

Posty: 24