salon kosmetyczny w Krakowie, znacie ?

salon kosmetyczny w Krakowie, znacie ?

Witam. Potrzebuję pomocy. Zależy mi na porządnej jakości zabiegach kosmetycznych. Konieczna mi po prostu zaufana kosmetyczka w Krakowie. Jeśli korzystacie z usług i jesteście zadowolone, to bardzo dziękuję za nakaz i pomoc.

Jacuś

Posty: 6

 
To gabinet kosmetyczny w Krakowie, do jakiego chodzę jestem zadowolona www.munecakrakow.pl. Mam o tym miejscu bardzo dobrą opinię, bowiem pomogli mojej skórze i wreszcie jestem zadowolona z efektów.

phonik

Posty: 11

 
Mnie też podobają się usługi w Muneca w Krakowie. Jestem zadowolona, gdyż od lat moja skóra nie wyglądała piękniej. Szczególnie jeżeli chodzi o twarz, gdzie miałam przebarwienia. Dobrali odpowiedni zabieg :) Polecam.

esdoen1

Posty: 8

 
Też wiele dobrego słyszałam o Muneca. Mają niezwykle dobry sprzęt i profesjonalnych pracowników. Koleżanka wykonywała u nich jakiś fachowy zabieg na twarz. Efekt jest znakomity, przebarwienia niewidoczne :) też się wybieram :D

bladek

Posty: 14

 
Ja też polecam Muneca w Krakowie. To sprawdzony salon kosmetyczny, z którego jestem zadowolona. Korzystam regularnie i zawsze pytają mnie tutaj o wszystko. Konsultacje z pacjentami są na porządku dziennym. Nie widzę powodów do obaw, żeby nie skorzystać z takiej pomocy. Moja skóra już po kilku peelingach i mezoterapii zaczęła wyglądać zdrowo.

Kaazz

Posty: 24

 
Podobnie jak wy szukam salonu kosmetycznego w Krakowie. Mnie natomiast zależy na zabiegach ujędrniających ciało. Słyszałam, że są dość skuteczne. Jak korzystaliście, to może coś na ich temat powiecie. Z góry dziękuję.

kryzys

Posty: 6