apartament Kołobrzeg, opinie

apartament Kołobrzeg, opinie

Jechać na wakacje do Kołobrzegu czy wybrać różne miejscowości? Ktoś był ostatnio? Jak z cenami, jak z apartamentami? Nie za niezwykle jestem w tym zorientowany.

kusiciel45

Posty: 1

 
Polskie morze jest przede wszystkim bezpieczne. Wiem, że ma wiele wad, ale mnie się podoba. Mogę sobie pochodzić po promenadzie, zwiedzać ciekawe miejsca. Jeśli jeszcze będzie pogoda to można poleżeć na plaży. Akurat zwolennikiem leżenia na plaży nie jestem także, jeśli tego nie ma to wakacje nadal mam bardzo udane.

herbuś002

Posty: 6

 
Wybierając noclegi w Kołobrzegu można będzie stawiać na te bardzo tanie jak i drogie. Im mamy większe wymagania tym więcej trzeba zapłacić. Jeśli ktoś chce mieć widok na morze albo basen to sporo zapłaci, ale z drugiej strony otrzyma dokładnie taką ofertę, z jakiej on i cała jego rodzina będą bardzo zadowoleni.

12erBis

Posty: 2

 
Nie lubię polskiego morza, lecz w tym roku wybraliśmy się żeby zobaczyć, co się przez lata zmieniło. Źle nie było, lecz wole inne cieplejsze kraje. Każdy lubi, co innego.

Nikuś23

Posty: 3

 
Jeśli chodzi o noclegi w Kołobrzegu to znajdziecie je na https://apartamenty.kolobrzeg.pl. korzystam z wyszukiwarki i mamy super atrakcyjne oferty. Naprawdę warto się tym zainteresować.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Każdy ma inne podeście do tego. Mnie się morze podoba za sam klimat. Nie lubię się kąpać, bo wiem, że woda często jest zimna. Mogę za to posiedzieć na plaży. Mogą podziwiać super widoki i jeszcze się inhalować jodem. Byłem nad morzem latem, jesienią jak i zimą.

090913123

Posty: 3