mieszkania w Warszawie, poleci ktoś?

mieszkania w Warszawie, poleci ktoś?

Czy można odszukać mieszkanie w Warszawie po okazyjnej cenie? Nie wiem jak określić cenę, natomiast żeby była niższa od tej rynkowej.

Menene

Posty: 1

 
Sprzedawałem mieszkanie w Warszawie i klientów miałem praktycznie od razu. Wcale nie miałem niskiej cenę. Lokalizacja była super metro blisko, szkoły i sklepy też. Tego właśnie szukają ludzie. Obecnie liczy się komfort i czas, zatem niezwykle spore znaczenie ma to gdzie takie mieszkanie się odnajduje. Wtedy ludzie zapłacą za nie wiecej.

Teraru

Posty: 3

 
Na pewno mieszkania w Warszawie do tanich nie nalezą, lecz w innych miastach wcale nie jest lepiej. Jeśli już mam wybierać miejsce do zamieszkania i płacić wiele pieniędzy to stawiamy na Warszawę. Tam nawet jak będzie kryzys to zarobki są większe i możliwości na odszukanie pracy też. Polecam takie rozwiązanie dla wszystkich.

Grabow12

Posty: 3

 
Trzeba niezmiernie lubić duże zakorkowane i hałaśliwe miasta żeby chcieć tam mieszkać. Sam wole mieszkać poza miastem, a do miasta dojeżdżać jedynie do pracy.

090913123

Posty: 6

 
Oferty z nieruchomościami w Warszawie można odszukać na http://www.tradebest.pl. ta strona ma ich faktycznie bardzo sporo. Bez względu na to czy ma to być małe czy wielkie mieszkanie to u nich coś dla siebie dopasujemy.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Na pewno mieszkania w Warszawie do tanich nie nalezą, ale w innych miastach wcale nie jest lepiej. Jeśli już mam wybierać miejsce do zamieszkania i płacić dużo pieniędzy to stawiamy na Warszawę. Tam nawet jak będzie kryzys to zarobki są większe i szanse na znalezienie pracy też. Polecam takie rozwiązanie dla wszystkich.

gruszka33

Posty: 2

 
Okazje zawsze się trafiają. Tylko, iż na okazuje przeważnie polują biura nieruchomości. Trzeba być rzeczywiście bardzo szybkim żeby można było znaleźć tanie mieszkanie czy różne nieruchomości. Trzeba mieć na to sporo czasu i sprawdzać oferty w internecie. Sam osobiście aż tak dużą ilością czasu niestety nie dysponuje.

Jasio234

Posty: 3