moja kawiarnia przepisy, gdzie ?

moja kawiarnia przepisy, gdzie ?

Jest jakaś strona internetowa o grze my cafe, jaka wyjaśnia jak grać? Jestem początkujący i nie bardzo się na tym znam.

hejjju

Posty: 1

 
Gram w my cafe od dawna i mam wysoki poziom. Żeby osiągnąć takie efekty trzeba na grze się bardzo dobrze znać i trzeba na granie poświęcić mnóstwo czasu.

Kitas

Posty: 4

 
Próbowałem swoich sił w tej grze, ale nie za bardzo mi szło. Może, dlatego że nie mam zbyt wiele czasu. W mojej kawiarni jak w życiu trzeba mieć czas, aby można było wbijać nowe poziomy i rozwijać się na tle innych. Konkurencja jest duża i każdy przecież chciałby być najlepszy.

Miluśkooo2

Posty: 8

 
Nie mam pojęcia czy są do my cafe kody, bo gram rzadko. To, co mam mi wystarcza także trzeba byłoby sprawdzić wszystko na stronie internetowej, jaka grę bardzo dokładnie opisuje. Wiem, iż można tam odszukać mnóstwo poradników i trików, zatem każdy coś dla siebie znajdzie.

Jasio234

Posty: 3

 
Gier jest niezwykle mnóstwo, lecz akurat my cafe darzę dużą sympatią. Od dawna gram w tę grę i wywołuje mi to sporo przyjemności, dlatego chętnie polecam ją innym. Trzeba się oczywiście skupić, trzeba korzystać z poradników, lecz z biegiem czasu takie granie jest o sporo łatwiejsze. Można uzyskiwać o sporo doskonalsze efekty własnej pracy.

file444

Posty: 2

 
O tym jak zdobywać w my cafe prezenty znajdziecie informacje na stronie internetowej https://my-cafe.pl. tam są wszystkie poradniki, triki i inne ciekawe rozwiązania do gry.

Rakewo

Posty: 2

 
Uwielbiam grę moja kawiarnia, bo daje mi wiele radości. Chociaż raz na jakiś czas można się trochę odstresować. Mamy wiele nowych przepisów, które znalazłem na stronie internetowej, która do gry została stworzona. Można wiele się z takiej strony dowiedzieć ciekawych informacji.

Klakierek56

Posty: 6