anonse towarzyskie, proszę o pomoc

anonse towarzyskie, proszę o pomoc

Przegląda ktoś z Was anonse towarzyskie? Można tam poznać kogoś ciekawego? Zastanawiam się nad takim rozwiązaniem, lecz nie ma troszkę odwagi. Może ktoś z fachowych kolegów by mi coś o tym powiedział?

cinto

Posty: 1

 
Korzystam z anonsów towarzyskich ze strony https://samka.pl/anonse/pl i jestem bardzo zaspokojony. Według mnie to najlepiej przygotowany ze wszystkich serwisów. Mają tak sporo ogłoszeń, że każdy kogoś znajdzie.

Bączeak

Posty: 35

 
Każdy ma do tego inne podeście. U mnie jakoś się taka forma spotkań nie przyjęła. Nie mam na to czasu i chęci. Wiem, że kilku znajomych z tego korzysta. Dotyczy to nie tylko mężczyzn, ale również kobiet. U mnie już wiek trochę zaawansowany, dlatego jestem nieprzygotowany na korzystanie z Internetu.

Grzegorz_1

Posty: 17

 
Jeżeli mam ochotę miło spędzić czas to korzystamy z propozycji pań. Według mnie to super rozwiązanie, bo można łatwo dotrzeć do należytego wieku, wzrostu czy też wagi. Wybieram kobietę, jaka mi się najbardziej podoba.

Marioleczka

Posty: 2

 
Nie wiem czy zdecyduje się na takie ogłoszenia towarzyskie. Widziałem kilka ładnych kobiet, niemniej jednak nie wiem czy to dla mnie? Opinie są różne, zatem trudno mi wyrobić sobie zdane. Pewnie jeżeli się sam nie zdecyduje to nie będę wiedział czy takie spotkania są stosowne dla mnie.

mack

Posty: 2

 
Nie wiem czy zdecyduje się na takie ogłoszenia towarzyskie. Widziałem kilka ładnych kobiet, ale nie wiem czy to dla mnie? Opinie są różne, dlatego trudno mi wyrobić sobie zdane. Pewnie jeśli się sam nie zdecyduje to nie będę wiedział czy takie spotkania są odpowiednie dla mnie.

Miluśkooo2

Posty: 3

 
Korzystam z anonsów towarzyskich i jestem zaspokojony. Dopasuje sobie do spotkań takie osoby, jakie najniezwyklej mi się podobają. Czasami to tylko rozmowa, a czasami coś wiecej. Dla mnie to super rozwiązanie i polecam je wszystkim.

Jacuś

Posty: 6